|
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)] |
![]() |
Strona 1 z 2 |
[ Wątki: 28 ] | Przejdź na stronę 1, 2 Następna strona |
|
|
|||||||
| Wątki | Autor | Odpowiedzi | Wyświetlone | Ostatni post | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cztery Elementy -Ewa Wieleżyńska | 1 |
32521 |
28 lis 2019, o 21:17 |
||||
| Nabici w butelkę | 1 |
17150 |
15 wrz 2019, o 18:22 |
||||
| 10 rzeczy o Amarone | 0 |
25171 |
19 lut 2017, o 13:05 |
||||
| Mineralność w winie | 0 |
17144 |
30 wrz 2015, o 18:03 |
||||
| Ciekawie o P.N. z N.Z. | 0 |
16045 |
24 sie 2015, o 11:56 |
||||
| Świetne artykuły Wojciecha Bosaka na Winologii | 0 |
16042 |
15 sie 2015, o 23:46 |
||||
| Poprawna wymowa winnych nazw lub terminów | 0 |
22335 |
15 sie 2015, o 23:01 |
||||
| O tradycyjnych technologiach win gruzińskich | 0 |
16125 |
13 sie 2015, o 00:20 |
||||
| Pięć rzeczy o przedwczesnym utlenianiu | 0 |
15724 |
11 sie 2015, o 23:19 |
||||
| Czy Moet to dobry szampan ? | 0 |
15979 |
11 sie 2015, o 22:25 |
||||
| Ponadczasowe albarino -Ewa Wieleżyńska | 0 |
16601 |
24 lip 2015, o 09:46 |
||||
| Wino...bezalkoholowe | 5 |
32212 |
17 kwi 2015, o 18:29 |
||||
| Destylaty alkoholowe z owoców | 1 |
19264 |
5 kwi 2015, o 08:42 |
||||
| Tokaj Aszu | 1 |
19138 |
6 gru 2013, o 13:15 |
||||
| Spożycie wina na świecie | 0 |
17429 |
29 lis 2012, o 20:31 |
||||
| Wady wina -Artykuł Wojciecha Bosaka | 1 |
19652 |
10 paź 2012, o 13:40 |
||||
| Barolo | 0 |
16862 |
12 wrz 2012, o 16:21 |
||||
| Dwa artykuły w GW | 0 |
16584 |
14 cze 2011, o 12:19 |
||||
| Nowa ustawa Winiarska | 3 |
25458 |
14 maja 2011, o 09:45 |
||||
| Wino stare jak świat | 0 |
16887 |
16 mar 2011, o 22:29 |
||||
| kolejny ciekawy linek | 0 |
16892 |
23 lut 2011, o 14:58 |
||||
| Produkcja miodów pitnych bez drożdży | 0 |
17501 |
7 sty 2011, o 18:37 |
||||
| ciekawy linek | 1 |
19596 |
28 gru 2010, o 22:29 |
||||
| Destylaty alkoholowe J. Pischl | 3 |
26623 |
23 lis 2010, o 13:38 |
||||
| Książki o nalewkach i nie tylko | 2 |
22700 |
10 lut 2010, o 14:14 |
||||
![]() |
Strona 1 z 2 |
[ Wątki: 28 ] | Przejdź na stronę 1, 2 Następna strona |
|
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)] |
Kto przegląda forum |
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość |
|
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków Nie możesz odpowiadać w wątkach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz dodawać załączników |