Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 kwi 2024, o 06:10


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Spotkanie w Łagiewnikach
PostNapisane: 23 maja 2010, o 09:24 
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 paź 2009, o 13:48
Posty: 148
Lokalizacja: Koluszki
tony halik napisał(a):
Egista :o
Nie szukajmy knajp na takim zadupiu. Litości dla ludzi, którzy mieszkają na drugim końcu świata ;)

Tony każdemu niestety nie dogodzisz, ja mam zawsze po kilkadziesiąt kilometrów gdziekolwiek by to nie było. Wydaje mi się że jeżeli lokal jest w obrębie Łodzi to nie ma co płakać bo ciągle w centrum nie można się stołować, zawsze ktoś będzie miał bliżej a ktoś dalej .


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Spotkanie w Łagiewnikach
PostNapisane: 23 maja 2010, o 11:17 
Początki nałogu
Początki nałogu

Dołączył(a): 25 paź 2009, o 00:29
Posty: 370
Lokalizacja: Koluszki, Łódź
W B(r)azyliszku raczej jest tłok...


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Spotkanie w Łagiewnikach
PostNapisane: 23 maja 2010, o 21:08 
Coś już napisał
Coś już napisał
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2009, o 00:32
Posty: 78
Lokalizacja: Łódź
Marcin napisał(a):
Tony każdemu niestety nie dogodzisz, ja mam zawsze po kilkadziesiąt kilometrów gdziekolwiek by to nie było. Wydaje mi się że jeżeli lokal jest w obrębie Łodzi to nie ma co płakać bo ciągle w centrum nie można się stołować, zawsze ktoś będzie miał bliżej a ktoś dalej .

Marcin Ty w kółko to samo. Wiemy już wszyscy, że mieszkasz w Koluszkach. Nikt Ci tego nie umuje i choć forum i zlot mówi o Łodzi to przynależysz do Łódzkiej społeczności. Oczywiście masz wszędzie daleko ale nie manifestuj tego w kółko, bo jesteś jeden. No może ktoś się jeszcze znajdzie spoza Łodzi. Większość z nas jednak jest z tego miasta i jeśli mamy się spotykać, to nie szukajmy po Stawach Jana, Tomaszowskich i innych skrajnych miejscach naszego miasta. Zawsze jest alternatywa, żeby większość (powtarzam większość) z nas miała jakoś po ludzku. To, że Ty masz zawsze daleko, nie znaczy, że inni też muszą, bo to niby jakiś przykaz? Więc Ty swoje, a swoje. Zawsze prowadzi Angela, więc co to dla Ciebie za wyrzeczenie? Gdyby Kaśka mnie woziła, to mógłbym się nie odezwać, ale mnie zależy, żeby i ona spróbowały naszych wyrobów. Byłbym straszliwym egoistą, gdybym potrzebował jej tylko do podwiezienia.
Dla mnie temat daleko, bo ja mam zawsze daleko jest już oklepany i nie mam ochoty więcej go poruszać.
Potrafię docenić to, że ktoś z nas szuka knajpy i jak znajdzie ją daleko, ale jedno z drugim nie ma związku. Wdzięczność wdzięcznością, ale odrobina zdrowej kalkulacji nie zaszkodzi.
Jutro lub we wtorek zobaczę we wspominanych obiadach domowych i knajpie którą zaproponował Wojtek, bo będę tamtędy przejeżdżał.

_________________
Pozdrawiam Rafał ;)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Spotkanie w Łagiewnikach
PostNapisane: 24 maja 2010, o 07:42 
Nałogowy bywalec
Nałogowy bywalec

Dołączył(a): 25 paź 2009, o 08:22
Posty: 503
Byłem na obiedzie w Gospodzie33 w sobotę i tak -
zamówiono:
fasolową - pycha
żurek - pycha
grzybową - ultra
indyczka z brokułami - pycha
kotlet kowalski - b. dobry
ozorki - b. dobre, ale dlaczego nie wołowe?
Do tego ziemniaki i młoda kapusta (ta już nie taka dobra)
Kawa i herbata bez ograniczeń
Za całość zapłaciłem 47zeta
Szef rozwiał moje wątpliwości:
- wraz z nadciąganiem kolejnych uczestników, co jakiś czas będą dostawiane półmiski z jedzeniem (nie ma a la carte na imprezach grupowych)
- coś jarskiego się skręci
Z uwagi na manie na względzie powyższe, sugeruję zlecieć się właśnie tam
Tako rzecze Zarathustra
Orzeczono jak w sentencji



P.S. Tony, ja do siebie na wieś wracałem dwoma tramwajami i taryfą z 3 Koron. Korona z głowy mi nie spadła.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Spotkanie w Łagiewnikach
PostNapisane: 24 maja 2010, o 08:33 
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 paź 2009, o 16:30
Posty: 559
Lokalizacja: Łódź
Opis Generala wyjątkowo zachęcający. Powinniśmy spróbować - aby poszerzać liczbę miejsc gdzie chcą nas przyjąć. Daje to nam dużo więcej swobody.

_________________
Pozdrawiam serdecznie
Krzysztof

"Exceptio probat regulam" Wyjątek sprawdza regułę


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Spotkanie w Łagiewnikach
PostNapisane: 24 maja 2010, o 10:35 
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 paź 2009, o 13:48
Posty: 148
Lokalizacja: Koluszki
Tony ja nie muszę i nie narzekam że mam daleko, moje odpowiedzi w tej kwestii zawsze są na Twoje co zlotowe narzekanie że masz daleko więc przestań narzekać i ja do tej kwestii nigdy nie wrócę. Głownie poruszyło mnie to że nazywasz Kyzmola egoistą bo zaproponował lokal który jest w drugim końcu Łodzi (patrząc z Twojej perspektywy), jeżeli ten lokal byłby obok Ciebie to pewnie byś się nie odezwał i nie przeszkadzałoby Ci że inni maja daleko. Koniec tematu, to nie miejsce na kłótnie tylko na ustalenia.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Spotkanie w Łagiewnikach
PostNapisane: 24 maja 2010, o 10:37 
Nałogowy bywalec
Nałogowy bywalec

Dołączył(a): 25 paź 2009, o 08:22
Posty: 503
Chciałem zauważyć, że dla Kazika Tomaszowska jest JESZCZE dalej, niż dla Tony'ego. Ale howk, kończmy przekupczanie, skupmy się na meritum.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Spotkanie w Łagiewnikach
PostNapisane: 24 maja 2010, o 10:56 
Pierwsze kroki
Pierwsze kroki

Dołączył(a): 4 lis 2009, o 09:06
Posty: 15
Lokalizacja: Łódź
czy każdy zlot musi odbywać się w innym miejscu ?
opracowujemy przewodnik kulinarny ?
nie rozumię argumentów jeszcze raz w tym samym miejscu, jakbyśmy spotykali się co tydzień i jedzenie by się znudziło
może lepiej obrać jeden lokal na stałe, będą lepsze znajomości (czyt. układy)
chyba nie spotykamy się na cebulową, a prywatnie można chodzić gdzie komu najbliżej lub najsmaczniej


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Spotkanie w Łagiewnikach
PostNapisane: 24 maja 2010, o 16:09 
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 paź 2009, o 11:44
Posty: 252
Ja mam w zasadzie jedno, dwa kryteria... cena i względny smak. Poza tym resztę rekompensuje fakt spotkania z Wami.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Spotkanie w Łagiewnikach
PostNapisane: 24 maja 2010, o 19:04 
Coś już napisał
Coś już napisał
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2009, o 00:32
Posty: 78
Lokalizacja: Łódź
Marcin ale nie bądź adwokatem Kazika, bo źle na tym wychodzisz. W kółko co bym nie napisał to jeździsz po mnie jak po burej su...e. Jak byś zobaczył, to nie nie chodziło o Kazika, a o Luku, bo to jego cytowałem. Wstawiłem też specjalnie buźki, żeby było widać, że to forma żartu. Nie wiem czemu w kółko doszukujesz się jakiejś agresji z mojej strony i robisz to w kółko tylko Ty. Kończmy więc te wspólne wypocina na nasze tematy. Nie mam nic do Ciebie i chciałbym żebyś też ze mnie zszedł. Interpretuj wszystko to co piszę, a nie tylko po czym masz ochotę pojeździć po mnie.
Mam szacunek dla Twojej osoby ale męczy mnie to już.
Tak jak Szuler i może kilka innych osób wystarcza mi Wasze towarzystwo i przednie trunki. Knajpa nie ma dla mnie znaczenia, no może dobre jedzenie tak. Do fabryki jeździłem parę razy. Było daleko ale spoko. Śródmieście tym bardziej. Łagiewniki i ogólnie okolice mojego zamieszkania nawet nie proponowałem, żeby nie zaostrzać tematu. Padły takie propozycje od kogoś innego. To może Generale nie pij do mnie, bo też wtedy sygnalizowałeś, że daleko i przy trzech koronach i przy Łagiewnikach. Nie omieszkałeś nawet w lokalu napomknąć, że daleko nie mieliśmy. Ogólnie blisko ale i tak dwa środki komunikacji i 45min zleciało, a chodziło mi raczej wtedy, że 16godz naszego spotkania to wcześnie dla ludzi, którzy kończą pracę 16-17. Są dzieci do odwiezienia, trzeba się jakoś przemieścić i tylko o to wtedy mi chodziło.
Reasumując nie mam nic do kolejnych knajp, ale jak mamy jakąś fajną, to nie widzę sensu wyprowadzać się z niej na koniec świata i na dodatek nie wiem jak tam nas nakarmią.
Wstawiam 100X :) dla Marcina no i http://pl.wikipedia.org/wiki/Emotikon
Ps. Co robimy z knajpą Generała, bo ja w obiadach domowych nie sprawdzam. Są zbyt blisko mnie :P

_________________
Pozdrawiam Rafał ;)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 93 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.066s | 14 Queries | GZIP : Off ]