Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, o 16:31


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: VI Konkurs Win Domowych Łódź 2014
PostNapisane: 21 lis 2014, o 00:46 
Nałogowy bywalec
Nałogowy bywalec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 paź 2009, o 16:59
Posty: 894
Damian obawiał się by dane personalne nie trafiły do kogoś innego niż ŁKW i tutaj byłoby to faux pas.
Jak nie trafiły to o.k.

Trzeba będzie zawrzeć w regulaminie że arkusze sędziowskie nie będą publikowane i udostępniane ,bo jest to kłopotliwe z pn. widzenia technicznego, a i wnosi niewiele.
Na czarnym forum próbowałem wytłumaczyć że dokumentacja sędziowska czyli arkusze ocen,karty dekodujące i spis wystawców to ponad 90 stron do publikacji.Powiedziałem, że raczej nikt z nas tego robić nie będzie,ale jeśli ktoś z zewnątrz pragnąłby to zrobić, to mógłby to na miejscu w Łodzi wykonać.Wydaje mi się że ta argumentacja została zrozumiana.
Chętni do poznania wyników musieliby się pofatygować do Łodzi i najlepiej do Biowinu,ale ci którzy są bardzo ciekawi mogą to uczynić.
Osobiście uważam że to bez sensu, bo przecież jest wszystkim znana średnia jaką osiągnęło ich wino,ale mogą być osoby k. są przeciwnego zdania.

pozdrawiam
D.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VI Konkurs Win Domowych Łódź 2014
PostNapisane: 21 lis 2014, o 09:34 
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 paź 2009, o 16:30
Posty: 559
Lokalizacja: Łódź
"Trzeba będzie zawrzeć w regulaminie że arkusze sędziowskie nie będą publikowane i udostępniane ".

Konkurs jest otwarty i przejrzysty i nie możemy takiego punktu zawrzeć.

Konkurs jest przeprowadzony w pomieszczeniach Biowinu, tam sa ogłaszane wyniki i nie widzę powodu aby arkusze sędziowskie nie mogły tam być aby potencjalni chętni mogli zajrzeć.

_________________
Pozdrawiam serdecznie
Krzysztof

"Exceptio probat regulam" Wyjątek sprawdza regułę


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VI Konkurs Win Domowych Łódź 2014
PostNapisane: 21 lis 2014, o 14:01 
Nałogowy bywalec
Nałogowy bywalec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 paź 2009, o 16:59
Posty: 894
Krzysztof napisał(a):
"
Konkurs jest otwarty i przejrzysty i nie możemy takiego punktu zawrzeć.

Konkurs jest przeprowadzony w pomieszczeniach Biowinu, tam sa ogłaszane wyniki i nie widzę powodu aby arkusze sędziowskie nie mogły tam być aby potencjalni chętni mogli zajrzeć.


Jako że nam wszystkim zależy żeby było najlepiej i najsensowniej to to rozwiązanie wydaje się optymalne.

pozdrawiam
D.G.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VI Konkurs Win Domowych Łódź 2014
PostNapisane: 27 lis 2014, o 12:15 
Pierwsze kroki
Pierwsze kroki

Dołączył(a): 26 lis 2014, o 12:11
Posty: 1
Witam!
Po długich oczekiwaniach mam konto...
W konkursie uczestniczyłem pierwszy raz, wystawiłem jedno winko i zdobyło ono brązowy medal. Rozumiem, że jak teraz udam się do biowinu to udostępnią mi karty szczegółowe ocen? Jest to moim zdaniem ważna, jeżeli nie najważniejsza sprawa w całej tej zabawie. Ok znam ocenę jaką wydali mi poszczególni oceniający, ale właśnie wiedza na temat to było słabszą stroną mojego winka może pomóc mi żeby w przyszłości produkować jedynie lepsze. Szczerze mówiąc to chyba to mnie głównie na ten event skierowało, więc w przyszłości takie informację mogłyby być ogólnodostępne online.

Ogólnie rzecz biorąc, mam nadzieję, że nie był to mój pierwszy i ostatni raz. Szkoda, że musiałem opuścić biowin przed ogłoszeniem wyników i że z racji przybycia autem nie mogłem spróbować wszystkich możliwych win.

Było fajnie, gratuluję wygranym.
PS. Gdzie mogę odebrać mój brąz?? :)

pzdr Tomek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VI Konkurs Win Domowych Łódź 2014
PostNapisane: 1 gru 2014, o 15:17 
Bywalec
Bywalec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2010, o 21:23
Posty: 131
Lokalizacja: Łódź
littlestar napisał(a):
Gdzie mogę odebrać mój brąz??
Z tego co wiem, to na piątkowych warsztatach w siedzibie sponsora, ale wolałbym, żeby potwierdził to ktoś z organizatorów.

_________________
Jeśli masz ochotę na kielicha -opór jest daremny.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VI Konkurs Win Domowych Łódź 2014
PostNapisane: 4 gru 2014, o 21:52 
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 paź 2009, o 15:37
Posty: 1078
Lokalizacja: Łódź-Rzgów
Nagrody fundowane przez naszego Wspaniałego Sponsora, przyznawane są za pierwsze miejsce medalowe.
Pozostałe miejsca medalowe honorowane zazwyczaj były tytułem oraz stosownym dyplomem.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.042s | 16 Queries | GZIP : Off ]